Laupäev, 10 Apr 2021
Kirjuta oma muredest ja leiame koos lahenduse!

Tagasi foorumite loendisse >> Tagasi teemade loendisse
Kiirendajad
Postitatud Pühapäev, 25 September 2011 Koostaja: Kadri Vaher
Tere. Minu mure puudutab seda teed, mis saab alguse Selma poe jurest ja jõuab viiekordsete juurde välja. Nimelt olen ma viimastel päevadel mitu korda näinud, kuidas seal kiirendatakse. Ometi on see tee kohati aukli, aga siiski. Kahel korral on läheduses olnud ka väiksed jalgratturid. Hirmu ajab nahka. Kas võiks mõelda mingi märgi paigaldamisele või siis asfaldist kõrgenduse ehitamisele... , et neid hulle pidurdada. Mida arvate?
|
Tore tahmav katlamaja!
Postitatud Esmaspäev, 07 Detsember 2009 Koostaja: Urmas
Muudetud: Esmaspäev, 07 Detsember 2009
Ei tea, kas kedagi veel see häirib, et meie tore sooja andev katlamaja omandas peale viimast renoveerimist kena väikse korstna, millest väljuv suits tuleb sootsa tuulega otse Vana-Tartu mnt 35 maja akendesse.
Ei ole vast mõtet kirjutada, et oleme kohustatud seda tahma sisse hingama, et peame nädalas korra aknaid pesema, et meil ei ole mõtet rõdule pesu kuivama panna jne.
Kas on veel kedagi, keda sellised tahmased nähtused häirinud on. Kõik arvamused oodatud!
|
tahmanina
Postitatud Neljapäev, 17 Detsember 2009 Koostaja: Administrator
See on muidugi äge .. vaevalt vald ja Elveso selle uudise pärast rõõmu tunnevad. Aga ju peab kirja tegema .. kõige targem on teha ametlik kiri korteriühistu poolt ning korjata inimeste allkirjad alla. Kui ikka mingi 20-30 inimest alla kirjutavad, küll siis asi tähelepanuta ei jää.
|